Podlahy

Podlahové krytiny

  • PVC
  •  Plovoucí
  •  Koberce
  •  Parkety
  •  Obklady a dlažby
  •  Lité podlahy
  • Adhydritové podlahy

 

Linoleum

Výhodou linolea je především vysoká odolnost, snadná údržba a přijatelná cena. Jsou však prostory, kde je použití PVC nutné.

Linoleum kvalitní a ekologický a vykazuje odolnost proti opotřebení. Je také hygienické, omezuje šíření bakterií a určitých mikroorganismů, Linoleum je dekorativní, vzhledem k dlouhodobé životnosti cenově dostupné, nenáročné na údržbu, snadno se z jeho povrchu odstraňuje prach, je proto zejména vhodné pro osoby s alergiemi a dýchacími potížemi.

 

    

 

      

 

 

 

Dřevěné podlahy

♦Vlysové podlahy z jasanových, bukových a dubových

Především Vám doporučujeme lakované podlahy dubové.
Působí v každém interiéru velmi exkluzivně. Krásou přírodního materiálu, přímo navozuje pocit tradice a luxusu. Jedná se o řešení, které přetrvá věky.

 

 

 

♦Dubové podlahy

Dubové podlahy jsou stále nejvyhledávanějším druhem dřevěných podlah a to hlavně pro svoji tvrdost, odolnost a trvanlivost. Dubová podlaha má životnost více než sto let. Výhodou dubových podlah je i jejich příznivá cena. Dubové dřevo je vhodné prakticky do každého interiéru především proto, že je lze dobře mořit či barevně ladit za použití tónovacích olejů.

♦Jasanové podlahy

jsou výrazně strukturované, bledožluté až načervenale hnědé.
Nabízí nám mnoho barevných a strukturálních odstínů. Jasanové dřevo je odolné proti opotřebení, houževnaté a také elastické.

♦Bukové podlahy

jsou světlé, uklidňující a teplé s načervenalým barevným odstínem. Podlaha je velmi vhodná do prostorů, ve kterých je určující zařízení a stěny. Bukové dřevo reaguje více na změny klimatických podmínek v místnosti a vlhkost.

 

♦Palubkové podlahy

Přirozenou krásu a sukatost dřeva nabízí dřevěná palubková podlaha tvořená z borových palubek.

Nabízíme také kvalitní smrkové palubky ze severských lesů.

 

 

♦Laminátové podlahy

♦Parador

V naší nabídce najdete laminátové podlahy:

Laminátové podlahy Classic 1030 třídy zátěže 31 jsou vhodné do všech bytových prostor a lehce zatěžovaných komerčních prostor. Vyrábí se v 15-ti dekorech s hladkou a gravírovanou povrchovou úpravou.

Laminátové podlahy Classic 1040 třídy zátěže 32 jsou vhodné do všech bytových a středně zatěžovaných komerčních prostor. Vyrábí se ve 21 dekorech s hladkou a gravírovanou povrchovou úpravou. Navíc má díky impregnaci všech hran lamely zvýšenou ochranu proti vlhkosti.

Laminátové podlahy Classic 1050 třídy zátěže 32 v síle 8 mm. Kolekce zahrnuje širokou škálu dekorů ve 4 typech moderních povrchových struktur. Classic 1050 zcela uspokojují nejnáročnější požadavky od spolehlivé pokládky, přes dokonalý optický výsledek, snadnou údržbu a dlouhou životnost. Záruka je prodloužena na 20 let.

Laminátová podlaha Stone-Click má vzhled jako pravá dlažba. Má navíc vysokou odolnost proti vlhkosti. Dalšími přednosti jsou věrně vypadající dekory a zcela nová 3D povrchová struktura spojů.

Maister

Plovoucí podlahy od renomovaného německého výrobce – firmy MEISTER – LEISTEN Schulte mají vysokou kvalitu

Tarkett

Kolekce Tarkett je velmi dekorativní. Dekory podlahvěrně napodobují skutečné dřeviny, a to i dotekově, díky svému gravírovanému povrchu.

HARO:

Při výběru vhodné laminátové podlahy hraje dekor a barevnost podlahy bezpochyby důležitou roli. Rozhodující význam pro dojem v místnosti má stejně tak volba designu. Záleží na vaší volbě – podle toho, pro který se rozhodnete, získáte individuální uspořádání prostor, v nichž trávíte svůj život. Nabídka značkových podlah HARO TRITTY má rozpětí od svěžího po harmonický styl a od přírodní krásy po elegantní přitažlivost. Nejlépe uděláte, když na sebe necháte v klidu působit různé designy. Potom je zcela jedno, pro který design se rozhodnete – vždy se totiž rozhodujete pro kvalitu značky HARO.